" /> x
Kalite Yönetimi

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Prof Saracoglu İzmir olarak bizler; 

En üst seviyede misafir tatminini amaçlamış, ürünlerimizdeki kaliteyi, çevreciliği ve faydalılığı konuklarımız ve çalışanlarımıza en doğru şekilde yansıtmayı ilke edinmiş ve bu doğrultuda çalışmayı yaşam tarzı olarak benimsemiş bir yapıyız.

Kalite sorumluluğunun, şirketimizde her çalışanın sorumluluğu olduğunu kabul ederiz.

Kalite, ilgili yasal şartların, en doğru şekilde ve kısa vadeli düşüncelerden ari şekilde yerine getirilmesi, konuklarımızın güven ve tercihini kazanmaktır.

Kalite, kişinin kendisine sunulmasını istemediklerini konuklarına sunmama konusunda azami dikkat ve eforu sarf etmesi, kendisini yetiştirmesi, geliştirmesidir.

Kaliteli üretilen ürünlerin kaliteli insanlar tarafından sunulabileceği inancı ile eğitime öncelik vermek temel hedef olarak benimsenmiştir.

Sektörün öncü firması olarak ürün ve hizmetlerimizde standartları belirleyici rolümüzü, misafirlerimizin ürünlerimize sağlıklı ve güvenilir şekilde, en hızlı ulaşabilmeleri ve en yüksek faydayı sağlamaları için kullanırız.

Bunu gerçekleştirirken büyümemizi sürdürülebilir kılmayı, süreçlerimizi, risk ve fırsat analizlerini en doğru şekilde yorumlayarak ortak geleceğimizi güven altına almayı hedefliyoruz.

Şirketimiz; uzak görüşlülüğü doğrultusunda, toplam kalite felsefesini esas alan ve takım ruhuna önem veren çalışmalar ile örnek alınan rekabetçi süreçler oluşturmayı ve yönetmeyi hedeflemektedir.

Sonuç odaklı, değer yaratan, toplumsal sorumluluğu ve marka değeri yüksek bir şirket için sürekli iyileştirme çalışmalarının etkin bir şekilde yürütülmesi, bunun için sistemler kurulması, gerekirse önlemler alınması şirketimizin önceliklerindendir.

Bu minvalde Doğal Takviye Ürünlerimiz, Bitkisel Destek Ürünlerimiz ve Kişisel Bakım Ürünlerimizi sizlere teknik olarak doğru, güvenilir, sağlıklı bir ortamda sunmak ve ulaştırmak kalite bakış açımızın bir gereğidir.

Bu açıda sizlerin uyarıları, görüşleri, önerileri ve desteği en önemli motivasyon kaynağımız olacaktır.

Saygı ve sevgi ile,

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.